Навчання природному методу планування сім”ї в Одесі

З 9 грудня по 10 грудня 2017 року в Кафедральному костьолі Успіння Пресвятої Діви Марії відбудеться навчання природному методу планування сім”ї, методу планування або відкладання вагітності.

Це науковий метод, Всесвітня організація охорони здоров”я після чисельних обстежень визначила його ефективність на 99%.

http://www.naturalmetod.org.ua/

Це метод безпечний для здоров”я, який навчає жінок до дбайливого ставлення до свого здоров”я.  Його застосування займає не більше 7 хвилин часу на день. Близько 80% подружніх пар, які вважалися безплідними отримують довгоочікуване потомство.

Навчання буде проводити кваліфікований консультант, Геня Самборська, директор Всеукраїнського благодійного фонду “За гідність людини”.

У РОЗКЛАДІ ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ:

Початок семінару в суботу 9 грудня, о 9-30 в нижній капличці.

Семінар корисно відвідати як жінкам, так і чоловікам. І молоді, і подружнім парам.

Семінар буде відбуватися протягом дня з перервою на обід. Орієнтовно до 17-30.

В неділю – завершення семінару.

У вас є унікальна можливість отримати просту інформацію з першоджерела і зробити перші кроки до нових відкриттів, до повноти і гармонії подружніх стосунків. Цей метод – найкраще з того, що може запропонувати Католицька Церква подружній парі, щоб вони жили повноцінним життям, не вдавались до контрацепії та аборту, планували кількість дітей у своїй сім”ї.

Семінар побудован на практичній частині. Щоб всім бажаючим вистачило навчальних матеріалів, просимо підтвердити свій намір біти присутнім за телефонами:

о.Юзеф, тел. 067-48-99-416 та 067-71-39-840

або за тел. 099-555-38-29 та 096-48-42-237 , -Ірина.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.